Opieka nad stroną: Agencja Reklamowa Warszawa

Świadczymy m.in. usługi assistance Płocku. Współpracujemy z wszystkimi firmami ubezpieczeniowymi jakie są na rynku polskim. Teren działania to miejscowość Płock. Gdy potrzebna jest  ci pomoc drogowa w miejscowości Płock lub jego okolicach sprawdź, czy obsługujemy również assistance twojego ubezpieczyciela. Holowanie auto lawetą kierujemy do mieszkańców całego miasta Płock.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Gdy awaria jest prosta, z pewnością zostanie usunięta od ręki, natomiast gdy jest znacznie złożona, proponujemy jeden z naszych serwisów mechanicznych na których możemy polegać.

W ramach twojego assistance wybrany mechanik mechanik usunie aarię w twoim aucie. Dzięki bardzo długiej obecności na rynku nasza firma posiada kontakty do firm jakim można z pewnością możesz zaufać. W razie gdy zajdzie taka potrzeba wskażemy miejsce, gdzie awaria  twojego pojazdu zostane  zdiagnozowana oraz rozwiązana sprawnie oraz skutecznie. Jeśli wyrazisz taką chęć możemy odholować twoje auto w miejsce jakie sobie zażyczysz.

Zapraszamy do współpracy.

USŁUGI assistance Świadczymy W Płocku
I OKOLICACH